Preskočiť na obsah
CGE Systems

Priemyselná výroba

CGE Systems s.r.o.

Výroba svietidiel

Sídlo
Šalgočka
Od roku
2016
IČO
50 184 652

CGE Systems

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Šalgočka 6, 925 54 Šalgočka
Na trhu od
3. marca 2016
IČO
50 184 652
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 27.40)
Výroba svietidiel

Firma v číslach

10
rokov na trhu
2016
rok vzniku
26
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte CGE Systems

Spoločnosť CGE Systems s.r.o. má sídlo na adrese Šalgočka 6, 925 54 Šalgočka. Zapísaná je od 3. marca 2016 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba svietidiel“ (27.40). Predmet činnosti tvorí 26 položiek, napríklad výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie, výroba strojov a prístrojov pre domácnosť a pracovanie kovu jednoduchým spôsobom.

Základné údaje

Obchodné meno
CGE Systems s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
50 184 652
DIČ
2120210312
Dátum vzniku
3. marca 2016
Sídlo
Šalgočka 6, 925 54 Šalgočka
Obchodný register
Okresný súd Trnava, oddiel Sro, vložka č. 37231/T
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 27.40)
Výroba svietidiel

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa CGE Systems zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 26 položiek.

  • Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie

  • Výroba strojov a prístrojov pre domácnosť

  • Pracovanie kovu jednoduchým spôsobom

  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu

  • Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických, fotografických prístrojov a zariadení a zdravotníckych pomôcok

  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu

Zobraziť všetkých 26 položiek predmetu činnosti
  • Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie
  • Výroba strojov a prístrojov pre domácnosť
  • Pracovanie kovu jednoduchým spôsobom
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických, fotografických prístrojov a zariadení a zdravotníckych pomôcok
  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Sadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Prava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Vydavateľská činnosť
  • Reklamné a marketingové služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  • Pravya montáž určených meradiel: 2.1.4 Váhys neautomatickou činnosťou triedy presnosti I, IIa III okrem váh uvedenýchv položkách 2.1.5 až 2.1.7 2.1.5 Váhys neautomatickou činnosťou na zisťovanie hmotnosti na úpravu alebo koleso koľajovéhoa cestného vozidla staticky: a cestné vozidlo, b koľajové vozidlo 2.1.6 Váhys neautomatickou činnosťou triedy presnostiIa II na váženie drahých kovov, kameňova cenných materiálova…

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli CGE Systems s.r.o.?

Sídlo je na adrese Šalgočka 6, 925 54 Šalgočka.

Čím sa CGE Systems s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba svietidiel“ (27.40). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie; výroba strojov a prístrojov pre domácnosť; pracovanie kovu jednoduchým spôsobom; výroba jednoduchých výrobkov z kovu.

Aké je IČO – CGE Systems s.r.o.?

IČO je 50 184 652, DIČ 2120210312.

Kedy vznikla CGE Systems s.r.o.?

Vznik: 3. marca 2016. Na trhu pôsobí 10 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Šalgočka 6 925 54 Šalgočka

Registrový súd: Okresný súd Trnava

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre CGE Systems s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese cge-systems.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.